Başkan Mehmet Taşar’dan Kurban Bayramı Mesajı

Başkan Mehmet Taşar’dan Kurban Bayramı Mesajı

Ak Parti Gemlik İlçe Başkanı Mehmet Taşar, Gemlikliler ‘in ve ve tüm İslam aleminin bayramını tebrik etti.
Ak Parti Gemlik İlçe Başkanı Mehmet Taşar Kurban Bayramı mesajında şunları dile getirdi:


‘Aziz milletimizin, gönül coğrafyalarımızın ve tüm İslam aleminin Kurban bayramını en kalbi duygularımla kutluyorum. Bizleri bayrama eriştiren Rabbime hamdediyor, ibadetlerimizin kabul ve makbul olmasını diliyor  Bayramı’nın Gemlik’imize, ülkemize ve başta Filistinli kardeşlerimiz olmak üzere, tüm insanlığa hayırlar getirmesini temenni ediyorum’
Bayramlar sevginin, vefanın, kardeşliğin, paylaşmanın ve fedakârlığın simgesidir. Kurban Bayramının Filistin’de, Gazze’de, Arakan’da, Doğu Türkistan’da ve dünyanın dört bir yanındaki mazlumlara, gariplere umut olmasını yüce Rabbimden niyaz ediyorum.
Bu vesileyle şehit ailelerimizin, gazilerimizin, kutsal vatan toprağının dört bir yanında nöbet tutan kahramanlarımızın ve milletimizin her bir ferdinin bayramını tebrik ediyorum. Huzur ve güven içinde nice bayramlara. Kurban Bayramımız mübarek olsun”
Taşar mesajını ‘Güzel ilçemizin güzel insanlarıyla birlikte  bir bayramı daha kutluyor olmanın mutluluğu ve heyecanını yaşarken, Kurban Bayramı’nın insanlığa, İslam âlemine sağlık ve huzur getirmesini diliyor, bu duygularla, Gemlikli hemşerilerimizin ve tüm İslam aleminin Kurban Bayramını kutluyorum.” ifadeleriyle sona erdirdi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM