SEDAT YALÇIN NİLÜFER’İN UMUDU OLDU

SEDAT YALÇIN NİLÜFER’İN UMUDU OLDU

SEDAT YALÇIN NİLÜFERLİLERİN GÖNLÜNE GİRDİ

Yerel seçim çalışma yoğun bir programla devam eden Yeniden Refah Partisi (YRP) Bursa Büyükşehir Başkan Adayı Sedat Yalçın’ın yeni durağı Nilüfer İlçesi oldu.

İnsan odaklı yaklaşımı ve kentin sorunlarına kalıcı çözüm getiren projeleriyle her gittiği yerde gönüllere dokunmaya devam eden Yeniden Refah Partisi Bursa Belediye Başkan Adayı Sedat Yalçın, Nilüfer İlçesi’ndeki seçim gezilerine Bursa Sebze ve Meyve Hali’nde esnaf ziyaretiyle başladı.

Sedat Yalçın, Sebze ve Meyve Hali ziyaretinin ardından YRP Nilüfer Belediye Başkan Adayı Zeynep Candan Albayrak’ın da katılımıyla Bursa Sebze ve Meyve Komisyoncular Derneği Başkanı Aydın Akyol ve Yönetim Kurulu Üyelerinin misafiri oldu.

Dernek Başkanı Akyol ve yönetimiyle tarımsal politikalar, sebze ve meyve yetiştiriciliğinde yaşanan sorunlara ilişkin görüş alışverişinde bulunan Sedat Yalçın, daha sonra YRP Nilüfer Belediye Başkan Adayı Zeynep Candan Albayrak’la birlikte Nilüfer Belediyespor’u ziyaret ederek kulüp faaliyetleri hakkında bilgi aldı.

Dur durak bilmeden tüm gönüllere girmek için Bursa’yı karış karış gezen Sedat Yalçın, esnaf ve vatandaşların sorunlarıyla birebir ilgilenmeye ve projelerini paylaşmaya devam etti.

Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yalçın, her girdiği dükkânda yoğun ilgiyle karşılaşırken, vatandaşlar da bol bol fotoğraf çektirip, sevgi gösterisinde bulundular.

Her gittiği yerde kendisine uzatılan hiçbir eli geri çevirmeyen Yalçın, yoğun geçen günün sonunda gençlerle bir araya gelerek soruları cevapladı ve Bursa Kent Vizyonu projelerini gençlerin desteğiyle hayata geçireceklerini söyledi.

“REFAHLA NİLÜFER’İN GELECEĞİNDE IŞIK VAR”

Nilüfer için şehir estetiğiyle uyumlu, yeşil alan ve sağlıklı yaşam arasındaki organik ilişkiyi göz ardı etmeyen bir Kentsel Dönüşüm planladıklarını vurgulayan YRP Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Sedat Yalçın; ilçede, gelecek kuşakların ekonomik, sosyal ve çevresel refahını sağlayıcı bir kentsel yaşam çevresi inşa edeceklerinin sözünü vererek;

“YRP Nilüfer Belediye Başkan Adayımız Sayın Zeynep Candan Albayrak’la birlikte, tarımdan sanayiye, eğitimden sağlığa kadar her alanda kalkınma hedeflerimizi tek tek gerçekleştirerek Nilüfer’i dünyanın yaşanabilir kentlerinden biri yapacağız. Bursa’nın tüm ilçelerinde olduğu gibi Nilüfer’de de önemli bir sorun olan kontrolsüz büyüme ve buna bağlı olarak gelişen sağlıksız yapılaşma problemini ortadan kaldırarak ilçede yaşayan her bir vatandaşımızı depreme dayanıklı dirençli kent vizyonumuzla tanıştıracağız. Çok Merkezli Kent projemiz başta olmak üzere kent içi ulaşıma yönelik projelerimizle özellikle sanayi bölgelerinde yaşayan vatandaşlarımız için trafiği sorun olmaktan çıkaracağız. Dünyadaki değişim ve gelişimleri takip ederek kent kültürünü özümsemiş, liyakat sahibi, katılımcı ve demokratik bir yönetim anlayışı benimseyeceğiz. Nilüfer’de yaşayan hiçbir ferdimiz ayrışan değil bir ve bütün olan, ortak akılla yönetilen bir ilçede yaşıyor olmanın huzurunu ve güvenini yaşayacaklar.  Hayatın sakin aktığı, rantın değil hakkaniyetin hakim olduğu, karbon ayak izinin azaldığı nefes alan bir Nilüfer’i inşa etmek için Refah var.  Refahın hakim olduğu Nilüfer’de dün yok gelecek var, ışık var.” diye konuştu.

“Vatandaşlarımızın bizlere karşı desteklerini ve güvenini görmek bizi mutlu ediyor” diyen Yalçın, onlara hizmet etmek adına dur durak bilmeden azim ve kararlılıkla çalışacaklarının altını çizerek sözlerini noktaladı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM