Saadet Gemlik’te Aday Tanıtım Coşkusu

Saadet Gemlik’te Aday Tanıtım Coşkusu

Saadet Partisi Gemlik Belediye Başkan ve Belediye Meclis Üyelerinin tanıtımının yapıldığı lansman programı Ramada Otel’de gerçekleştirildi.

Saadet Partisi Bursa Milletvekili Mehmet Atmaca, Saadet Partisi Bursa İl Yöneticileri, ilçemizde bulunan STK’lar ile birlikte çok sayıda partili davetliler arasında yer aldı.

Burada misafirlere hitap eden Belediye Başkan Adayı Ahmet Vakkas Yıldız şunları söyledi. “2010 yılından bugüne kadar geçen süre zarfında Gemlik Belediyesi’nin koltuğunda oturanlar Gemlik halkının beklentilerine cevap verememiştir. Mevcut kaynaklar ya israf edilmiş ya da Gemlik halkı hizmetten mahrum bırakılmıştır. Bizim anlayışımız; kaynakları doğru zamanda doğru yere kullanmak ve en önemlisi israftan uzak kalmaktır. Halkımızın alın terini yine halkımıza sunmak, hak ettiğimiz Gemlik’i hep birlikte yaratmak olacaktır. Şahsım ve Meclis Üyesi adaylarım ile birlikte bunu başaracak güce, inanca ve maneviyata sahibiz. Gemlik’e girerken denizi görenler bundan sonra sadece denizi görmekle kalmayacak, Gemlik’te Milli Görüş Belediyeciliğini göreceklerdir.” diyerek sözlerini noktaladı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM