RIDVAN KILIÇOĞLU ARTKAFKON BAŞKANLIĞINA SEÇİLDİ

RIDVAN KILIÇOĞLU ARTKAFKON BAŞKANLIĞINA SEÇİLDİ

Artvin, Kafkas, Ahıska ve Batum Dernekleri Konfederasyonu’nun (ARTKAFKON) 2. Olağan Genel Kurul toplantısı gerçekleştirildi. Genel kurulda bayrak değişimi yaşanırken ARTKAFKON’un yeni başkanlığına Rıdvan Kılıçoğlu seçildi.

İlhan Demiröz’ün Divan Başkanlığında ve Ali Çiftçi ile Hüsnü Hakan Özen’in de Divan Kurulu üyeliklerinde gerçekleştirilen genel kurulu açılışında konuşan ve Konfederasyon Başkanlığına yeniden aday olmayan Bahadır Celal Manasoğlu, “14 ay önce Artvin, Kafkas, Ahıska ve Batum Dernekleri Konfederasyonu’nun genel merkezini İstanbul’dan Bursa’ya taşıdık. Camiamızın sesini özellikle Bursa’da, Kocaeli’nde İstanbul’da daha gür bir şekilde çıkması adına önemli çalışmalar yaptık. Artvin insanının yöre insanımızın mutlu, başarılı olması adına onların yarattıkları değeri tanıtmak adına katkı sağlama gayretinde olduk. Bu anlamda emeği geçen katkı sağlayanlara teşekkür ediyorum” dedi.

İstanbul, Bursa ve Kocaeli’ndeki Artvin Federasyonları, Artvin Vakıf, Artvin Arsiyad, Yöneticiler ve delegelerin yanı sıra, Artvinli belediye başkan adaylarının, siyasi parti temsilcilerinin ve sivil toplum kuruluşları başkanlarıyla temsilcilerinin katılarak selamlama konuşması yaptığı genel kurulda gündem gereği faaliyet raporu, denetleme kurulu raporu ve mali tabloların okunarak müzakeresinden sonra kabul edildi.

Genel Kuruldaki seçimlerde Artvin, Kafkas, Ahıska ve Batum Dernekleri Konfederasyonu’nun yeni başkanlığına seçilen Rıdvan Kılıçoğlu yaptığı teşekkür konuşmasında, “Gönül köprüsü gönül bağı kurmaya çalıştım camiamızda sorunları ve eksikleri anlayan bir kardeşinizim ve bu yüzden sizlerin de isteği üzerine başkanlık görevini devraldım. Öncelikle Konfederasyonumuzda, federasyonlarımızda, derneklerimizde faaliyette olarak büyüklerime arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Başkanlığım süresince gücümün yettiğince ve imkanlarımız doğrultusunda hiçbir hemşerimizin ayırt etmeksizin her daim yanlarında olacağım. En büyük hedefimiz siz değerli hemşerilerimizden istediğimiz destek, birlik ve beraberliğimiz için çalışmaktır. Kazanan kişilerin değil Artvinlilerin olması dileğiyle kongremizin hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi.

Tek liste ile yapılan seçimde ARTKAFKON’un yönetim kurulu şu isimlerden oluştu:

Yönetim Kurulu: Rıdvan Kılıçoğlu, Şahin Altun, Yüksel Köse, Erdal Bozkurt, Erkan Yeğin, Mesut Şahin, Ergin Usta, Ali Çağrı Demirel, İslam Dikbıyık, Abdullah Birgül, Ali Kılıçel, Ali Yıkılmaz, Yüksel Odabaş, Dursun Gülmez, Süleyman Ayyılmaz, Mükerrem Yılmaz,          Cemil Ocak, Mehmet Kılıç, Cafer Ay, Mehmet Yüzüak, Levent Topaloğlu, Zülfikar Ali Tokgöz, Leyla Şenol, Musa Özcan, Osman Eski

Denetleme Kurulu: Şerafettin Yavuz, Arzu Yıldız, Feyyaz Demir

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM