VEKİL KILIÇ’TAN NİLÜFER VE OSMANGAZİ İLÇE TEŞKİLATINA TEŞEKKÜR ZİYARETİ

VEKİL KILIÇ’TAN NİLÜFER VE OSMANGAZİ İLÇE TEŞKİLATINA TEŞEKKÜR ZİYARETİ

  1. Dönem AK Parti Bursa Milletvekili Ahmet Kılıç, 14 ve 28 Mayıs tarihlerinde gerçekleştirilen seçimlerde vatandaşlardan destek isteyerek seçimlerin zaferle sonuçlanmasına katkı yapan AK Parti Nilüfer ve Osmangazi ilçe teşkilatlarına teşekkür ziyaretinde bulundu.

14 ve 28 Mayıs tarihlerinde gerçekleştirilen seçimleri büyük bir başarıyla geri bırakan AK Parti Bursa teşkilatı ve milletvekilleri seçim sonuçlarını da değerlendiren toplantılarını sürdürüyorlar. Bu kapsamda çalışmalarını sürdüren AK Parti Bursa Milletvekili Ahmet Kılıç, seçim sürecinde sahada çalışmalara katılan AK Parti Nilüfer ve Osmangazi İlçe teşkilatıyla bir araya gelerek teşekkür etti.

Türkiye’nin geleceğini şekillendirecek çok önemli bir seçimin teşkilatlar tarafında doğru nasıl yönetildiğini ve teşkilat üyelerinin canı gönülden çalışarak vatandaşlara nasıl dokunduğunu tarihin yazacağını ifade eden AK Parti Bursa Milletvekili Ahmet Kılıç, “Bizim için gayret gösteren, sandıklara sahip çıkan başta AK Parti’ye gönül vermiş yüzbinlerce insanımıza sonrasında ise seçim sürecinde politikalarımızı vatandaşlarımıza aktararak yalan ve iftira siyasetini boşa çıkaran dava arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Türkiye, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde kutlu yürüyüşüne devam ediyor. Önümüzde daha güzel bir süreç var ama seçimin sonuçlarında notumuzu da çıkararak yolumuza devam edeceğiz. Kurulduğumuz günden bu yana yaptığımız hizmet siyasetine devam edeceğiz. Bu mana da Nilüfer ve Osmangazi teşkilatının tüm üyelerine katkıları ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Birliğimiz daim olsun” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM