Tacizci Müdür Açığa Alındı

Tacizci Müdür Açığa Alındı

Eğitim İş Bursa Şubesi tarafından ortaya çıkartılan İl Milli Eğitim Müdürlüğündeki taciz skandalında flaş gelişme yaşandı. Eğitim İş Şube Başkanı Yeliz Toy’un konu hakkındaki basın açıklamasının ardından Milli Eğitim Müdürlüğü harekete geçti. Milli Eğitim Bakanlığına bağlı müfettişler soruşturma başlattı. İddialara konu olan Müdür yardımcısının açığa alındığı belirtildi. İl Milli Eğitim Müdürlüğü konu hakkında bir paylaşım yaptı.

Açığa alınma olayını ve müfettiş soruşturmasını teyit eden Eğitim İş Bursa Şube Başkanı Yeliz Toy; İYİ Kİ EĞİTİM-İŞ VAR!” dedi. Konunun takipçisi olacaklarını bir kez daha vurgulayan Yeliz Toy,  “Günlerdir mağdur kadın arkadaşımızı tacizci müdürle aynı işyerinde çalıştıran ve resmi bir şikayet ile tacizin belgeleri ellerinde bulunduğu halde ihtiyati tedbir kararı almayan Bursa İl Milli Eğitim Müdürlüğü, bugün konuyla ilgili açıklamamızdan sonra tacizci müdürü açığa almıştır.

Konunun takipçisi olduğumuzu, tacizci müdür kadar buna göz yuman, görmezden gelen, normalleştirmeye çalışan tüm MEM yöneticileri de soruşturulana kadar konuyu gündemde tutacağımızı; her gelişmeyi kamuoyuyla paylaşacağımızı ilan etmiştik.

Bizim işimiz ders vermektir: ahlaksız ahlakçılara ‘ahlak’ ve hukuk dersi vereceğiz! SÖZ!” diye konuştu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM