Şadi Özdemir Cumhuriyet Mahallesi’nde vatandaşı dinledi

Şadi Özdemir Cumhuriyet Mahallesi’nde vatandaşı dinledi

Nilüfer Belediye Başkan Adayı Şadi Özdemir, Cumhuriyet Mahallesi’nde vatandaşlarla buluştu. Ziyaretlerine Mahalle Muhtarı Dilek Tez’i muhtarlıkta ziyaret ederek başlayan Özdemir,  semt pazarını gezerek vatandaşlardan hem seçim için destek istedi hem de taleplerini dinledi.

Nilüfer Belediye Başkan Adayı Şadi Özdemir, seçim çalışmaları kapsamında mahalle ziyaretlerine Cumhuriyet Mahallesi’nden başladı.
Önce Mahalle Muhtarı Dilek Tez’i ziyaret eden Şadi Özdemir, yeni dönem için iyi dileklerini  ifade etti. Özdemir, “Hepimiz için hayırlı olsun. Önümüzdeki 5 yıl boyunca başımız dik olsun ve 5 yıl sonunda öyle bir belediye olsun ki hepimiz gurur duyalım. Örgütümüz, muhtarlarımız kent konseyimiz, akademik odalarla bu kenti beraber yöneteceğiz. Daha güzel ve daha güvenli Nilüfer hepimizin isteği” dedi.

Bursa’nın deprem bölgesinde olduğunu hatırlatan Özdemir, deprem konusundaki önlemlerin öncelikleri arasında yer aldığını söyledi.  Şadi Özdemir, “Bursa’da yeni bir fay tespit edilmiş. Bu hepimizi endişelendirdi. Nilüfer’de de  bu konuda tedbirler almalıyız. Depreme dirençli kent ortaya koymalıyız. Bursa genelinde yapılan kentsel dönüşüm dolayısıyla nüfus yoğunluğu Nilüfer’e kayıyor ve bu da beraberinde başka sorunlar ortaya çıkaracak. Hava kirliliği, trafik, altyapı sorunları önümüze gelecek. Yeşil alan miktarı azalacak. Bu sorunlara ortak akılla çözüm bulacağız. Yola çıkarken Cumhuriyetçi olduğumuz için Cumhuriyet Mahallesi’nden başlamak istedik. İlk ziyaretimiz size oldu. İlki Cumhuriyet’e yakışır dedik” dedi.

Nilüfer’deki  oy oranını daha yukarılara çıkarma hedefiyle çalıştıklarını söyleyen Özdemir, “Nilüfer’deki anlayışı tüm kente yaymak için Büyükşehir’i de almamız gerek. Bu anlayış, 17 ilçede hakim olmalı ve o bölgelerin de kaderini değiştirmemiz gerekiyor. Bunun için Büyükşehir’i almalıyız. Bu kentin kaderi Büyükşehir ile değişecek” diye konuştu.

Muhtar Dilek Tez de, “Ziyaretiniz için çok teşekkür ederiz. Bizler Cumhuriyet’in neferleriyiz. Bu neferler her zaman Bursa ve Nilüfer için göreve hazır. Biz de tecrübelerimizle yanınızdayız. Nilüfer’e  hep beraber değer katacağız. Yolunuz açık olsun başarılar diliyoruz” dedi.

Nilüfer Belediye Başkan Adayı Şadi Özdemir, daha sonra Cumhuriyet Mahallesi’ni adım adım gezdi. Esnafla hayırlı işler dileyen Özdemir, mahalledeki Olgun Gençlik Lokali’ndeki vatandaşlarla da buluştu. Mahalle pazarında da gezen Şadi Özdemir’e,  hem vatandaşlar hem de esnaf hayat pahalılığı ile mücadelelerinden dert yandı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM