Mehmet Taşar; “İnsanları Seçim Zamanı Suiistimal Etmeyin”

Mehmet Taşar; “İnsanları Seçim Zamanı Suiistimal Etmeyin”

Ak Parti Gemlik İlçe Başkanı Mehmet Taşar, Gemlik Toki’de yaşanan eylem sonrası açıklamasında, bazı siyasilerin, vatandaşların talep ve isteklerini kullanarak konuyu saptırdığını ifade ederek, kendilerine yönelik hakarete de, suç duyurusunda bulunacağını ifade etti.
509 Hak sahibimizle görüşmek için hazır olduğumuzu söyleyerek 509 hak sahibimizi temsilen 15 hemşehrilermiz ile görüştük. onlar sorunlarını aktardılar.


“SİYASİ PARTİLERİN KAYBETTİKLERİNİN ÖFKELERİNİ ANLIYORUZ”
Açıklama ve yaşanan olaya da değinen Taşar; ‘’Bizler çözüm adına orada olmak istedik. Toki’leri inşaa edende, hemşehrilerim kira öder gibi ev sahibi yapan da bizim hükümetimizdir. Konunun siyasi malzeme olmak yerine, çözüm olması yönünde araya girdiğimiz esnada, bir partinin belediye başkan adayının ‘’LAN’’ diye hitap etmesi siyasi nezakete uygun düşmemiştir. Geçtiğimiz günlerde içimizde olanlar, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a hakaret içeren pankartların ne yazık ki altında durmuşlardır. Seçimi Cumhur İttifakının kazanacağını bildikler için öfkelenmeleri ve çirkin üslupları bu yüzdendir . Kahramanmaraş merkezli 11 ili tamamen yıkılması sonucu hükümetimiz 600.000 konutu bir an önce yapmanın gayreti içerisindedir. Bundan dolayı Türkiye’de inşaat sektöründe çalışacak usta zorluğu yaşanmaktadır. Bu nedenle buradaki inşaatlarında teslim süresinin bir süre gecikmesi bu yüzdendir. En kısa zamanda daireleri bitirilerek hak sahiplerimize teslim edilecek. Toki ‘den ev alan hiç kimse şimdiye kadar pişman olmamıştır. Toki zaman zaman kampanya yaparak ödemelerde %25 indirime gitmektedir. Bu hak sahiplerinin ödemelerinde daha uygun taksitlerle olması için siyasi büyüklerimiz ve Toki nezdinde girişmelerde bulunacağız. Konuyu İnşaallah çözeceğimize inanıyoruz. Ana meselenin bu olduğunu, herkes bilmesine rağmen buradan siyaset üretmek, beyhude çabadır. Sorunları yine, her zaman olduğu gibi Cumhur İttifakı çözecektir.

Biz Cumhur İttifakı olarak Gemlik’te seçim sürecini sükunet ve centilmenlik ile geçmesini bekliyoruz. Bazı siyasi partiler ise vatandaşlarımızı suistimale yeltenerek ve şahsımıza hakaret ederek ortamı germeye çalışıyorlar. Hem biz hemde Kamuoyu kendilerinden bir özür bekliyor..

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM