KENT KONSEYİ BAŞKAN ADAYI SEDAT AKKUŞ MUHTARLAR İLE BULUŞTU

KENT KONSEYİ BAŞKAN ADAYI SEDAT AKKUŞ MUHTARLAR İLE BULUŞTU

Gemlik Kent Konseyi Başkan Adayı Sedat Akkuş Türkiye Muhtarlar Derneği Gemlik Şubesi’nde muhtarlar ile kahvaltıda buluşarak sosyal ve kültürel yaşamın güçlendirilmesi amacı ile hazırlanan birçok projesini anlattı.

KENT KONSEYİ MUHTARLAR İÇİN ÖNEMLİ BİR YAPI

Kahvaltı programının bitiminde söz alan Sedat Akkuş muhtarların önemine değindi.

Vatandaşların devletle ilk temas noktası olan uç beylerimiz olan muhtarlarımızı her daim önemsedik, önemsemeye de devam edeceğiz. Nasip olursa bizim başkanlığımızda kent konseyinin mahalledeki gözü kulağı muhtarlarımız olucak. Mahallelerimizin sorunlarına çözüm önerileri bularak belediye meclisine taşıyacağız, sorunların çözülmesine katkı sunup belediye başkanımızın da elini rahatlatacağız.

MUHTARLARDAN PROJELERE TAM NOT

Gemlik Kent Konseyi Başkan Adayı Sedat Akkuş eğitimden, spora, kültürden, sanata, tarımdan, madde bağımlılığına kadar bir çok alanda projelerini anlattığı muhtarlardan tam not aldı. Son olarak kimseden ikili ilişkiler üzerinden oy istemediğini vurgulayan Sedat Akkuş, “Bizim 5 yılık belediye meclis üyeliği sürecinde yaptığımız işler ortada. Gemlik yararına olan herşeyin yanında olduk. Ama Gemlik aleyhine olan her konunun da karşısında durmayı bir görev bildik. Nasip olursa bu görevi yeni bir boyuta taşıma arzusu içerisindeyiz.” diye konuştu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM