Gemlik Cihatlı Belediye Konutları Satışa Sunuluyor (Videolu Haber)

Gemlik Cihatlı Belediye Konutları Satışa Sunuluyor (Videolu Haber)

Gemlik Belediyesi, Cihatlı Mahallesi’nde yer alan belediye konutlarını satışa sunuyor. Modern yaşam olanaklarıyla donatılmış, asansörlü, doğalgazlı ve manzaralı konutlar, uygun fiyatlar ve ödeme koşullarıyla Gemlik halkının hizmetine sunulacak.

Yeni Bir Yaşam Alanı

Cihatlı Belediye Konutları, yanı başında okulları, sağlık ocağı, cami ve market gibi önemli sosyal donatılarıyla, sakinlerine konforlu bir yaşam alanı sunmayı hedefliyor. Deprem riski altındaki vatandaşlarımıza alternatif bir barınma seçeneği oluşturan bu proje, düşük gelirli vatandaşlarımızın rahatça ev sahibi olabilmeleri için özel olarak tasarlandı.

Uygun Ödeme Koşulları

Ev sahibi olmayı kolaylaştırmak amacıyla, konut satışlarında banka, kredi ve kefil şartı aranmaksızın alternatif ödeme planları sunulacak. Yarısı peşin, geri kalan tutar ise 60 aya kadar düşük faizli vade seçenekleriyle ödenebilecek. Vatandaşlar, kendilerine uygun ödeme koşullarını seçerek kolayca ev sahibi olabilecekler.

365 Yeni Konut

Toplamda 365 dairenin satışa sunulacağı projede, aynı zamanda 42 hak sahibi de evlerine kavuşacak. Böylelikle, hak sahiplerinin yaşadığı mağduriyetler giderilmiş olacak.

Gemlik Belediyesi, vatandaşların daha iyi ve güvenli koşullarda yaşamalarını sağlamak amacıyla, Cihatlı Belediye Konutlarını satışa hazırlıyor. Detaylı bilgi ve başvuru koşulları için GEMTAŞ A.Ş.’ye başvuru yapılabilecek.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM