DORUK HASTANESİ GELECEĞİN MİMARLARINI AĞIRLADI

DORUK HASTANESİ GELECEĞİN MİMARLARINI AĞIRLADI

MİMARLIK ÖĞRENCİLERİ DOSPA TERMAL FİZİK TEDAVİ MERKEZİ’Nİ ZİYARET ETTİ

Doruk Sağlık Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Ömer Yavuz Namlı, Uludağ Üniversitesi Mimarlık Fakültesi öğrencilerini Doruk Nilüfer Hastanesi’nde konuk etti.

Doruk Nilüfer Hastanesi’nde gerçekleşen programda Uludağ Üniversitesi Mimarlık Fakültesi öğrencileri, hastane bünyesinde bulunan DOSpa Termal Fizik Tedavi Merkezi’ni ziyaret ederek mimari tasarımı hakkında bilgi aldılar. Öğrencilerle bir araya gelen Doruk Sağlık Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Ömer Yavuz Namlı, ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “DOSpa, mimari tasarımın sağlık sektöründeki önemli bir uygulamasını temsil ediyor ve mimarlar için ilham verici detaylar barındırıyor” dedi.

DOSpa Termal Fizik Tedavi Merkezi’nin yenilikçi tasarım prensiplerini ve işlevselliği göz önünde bulundurularak projelendirildiğini söyleyen Dr. Ömer Yavuz Namlı, “Merkezin tasarımı sadece teorik bilginizi uygulamada görmekle kalmayacak, aynı zamanda tasarım düşüncenizi zenginleştirmenize de yardımcı olacaktır. İleride kendi projelerinizde kullanabileceğiniz değerli bir bilgi kaynağı olarak ta göze çarpıyor” diye konuştu.

Doruk Sağlık Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Ömer Yavuz Namlı, merkez hakkında da bilgiler vererek verilen sağlık hizmetlerinden de bahsetti. Merkezin çeşitli hastalıklar için bir tedavi adresi olduğu kadar, bir sağlıklı yaşam merkezi olduğunu söyleyen Ömer Yavuz Namlı, “Bu doğrultuda havuz ve hizmetlerimizden fiziksel sağlığı koruyucu ve rahatlatıcı bir deneyim arayan herkes yararlanabilir. Ağrı tedavisi, eklem hastalıkları, romatizma, Nöro Rehabilitasyon, ortopedi ve cilt hastalıkları tedavisinde hastalarımıza şifa oluyoruz” şeklinde konuştu.

Program sonunda Doruk Sağlık Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Ömer Yavuz Namlı, Uludağ Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Bölümü’nden Prof. Dr. Arzu Çahantimur, mimarlık fakültesi öğrencileri ve DOSpa’nın mimarı Cahit Düzyurt ile birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM