Bursalılar Bidaa Dükkan’ı çok sevdi

Bursalılar Bidaa Dükkan’ı çok sevdi

Nilüfer 23 Nisan Mahallesi’nde hizmet vermeye başlayan Bidaa Dükkan, Bursalıların büyük ilgisiyle karşılaştı. Zafer Plaza AVM’deki tanıtım standından sonra açılan ilk konsept mağaza, kısa sürede yoğun talep görmeye başladı.

Bidaa ürünleri, modern yaşamın hızlı temposuna ayak uydurmak isteyen gençler, çalışan ebeveynler, bekarlar, ofis çalışanları ve evde yemek yapmaya vakit bulamayanlar için pratik, hijyenik ve koruyucusuz yiyecekler sunuyor. Özellikle sağlıklı ve hızlı tüketim ürünlerine olan talebin artmasıyla, Bursalılar Bidaa Dükkan’a büyük ilgi gösteriyor.

Sağlıklı pratik ve ekonomik fiyatlı yiyecekler

Bidaa ürünleri, modern pişirme yöntemleri kullanılarak, hijyen ve sanitasyon kurallarına uygun bir şekilde üretiliyor. Koruyucu kullanılmayan dondurulmuş ürünler, uzun raf ömrüne sahip oldukları için acıkanlar için hızlı doğal ve güvenli bir alternatif sunuyor. Bursalılar, evlerde saatlerce süren hazırlık ve pişirme süresi gerektiren geleneksel ev yemeklerini, Bidaa Dükkan’dan aldıkları ürünlerle sadece 3 dakikada ısıtarak yiyebiliyor. Üstelik bu lezzetli ve pratik yiyecekler, ekonomik fiyatlarıyla da dikkat çekiyor.

Ev yemeği lezzetinde

Bidaa Dükkan, tamamen doğal ve ekonomik fiyatlı lezzetlerle, ev yemeği tadında hızlı çözümler arayanların favori mekânı haline geldi. Geleneksel lezzetleri modern bir sunumla birleştiren Bidaa dükkân, Bursalıların yemek alışkanlıklarında yeni bir trend oluşturuyor.

Hızla değişen yeme alışkanlıklarına cevap veren Bidaa Dükkan, pratik ve güvenli yemek seçenekleriyle Bursalıların vazgeçilmezi olmaya aday görünüyor. Bidaa markasının, gelenekten geleceğe uzanan bir yolculuğun parçası olarak sunduğu hızlı tüketim konsepti, yemek tutkunlarını heyecanlandırmayı sürdürüyor. Bursalılar, Bidaa Dükkan’ın sunduğu lezzetlerle hem zamandan tasarruf ediyor hem de ev yemeği lezzetini pratik bir şekilde deneyimleme fırsatı buluyor.

Öte yandan, Bidaa Dükkan’ın çok yakında Özlüce Bulvar’da açılacak yeni şubenin hazırlıkları sürerken, Bidaa ürünleri, Bidaa dükkânların yanı sıra Bursa’daki Özhan Marketlerinde de satılıyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM