BUİKAD AİLESİ BİRLİK VE BERABERLİKLE BÜYÜYOR

BUİKAD AİLESİ BİRLİK VE BERABERLİKLE BÜYÜYOR

Bursa İş Kadınları ve Yöneticileri Derneği (BUİKAD) Yönetimi kadınların iş yaşamındaki yerlerini sağlamlaştırıp, kariyer basamaklarındaki adımlarını güçlendiren çalışmalarının yanı sıra birlik ve beraberliklerini pekiştiren  organizasyonları ile de örnek oluyor.

BUİKAD Yönetimi, üyelerinin, anne ve çocuklarıyla birlikte katılımları ile gerçekleştirilen organizasyonla geçtiğimiz günlerde kutlanan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ile Anneler Günü dolayısıyla bir kahvaltı organizasyonuna imza attı. Aynı zamanda yavaş yavaş kendini hissettiren yaz aylarına girişi de kutlayan BUİKAD Yönetimi, birlik ve beraberlik anlayışlarının en güzel örneklerinden birini sergiledi.

Organizasyonda davetlilere yönelik bir konuşma yapan BUİKAD Yönetim Kurulu Başkanı Şeyda Şençayır, şunları söyledi:

“23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, Anneler Günü ve yaza merhaba kutlamalarımıza hoş geldiniz. Düzenli aralıklarla gerçekleştirdiğimiz bu tür etkinliklerimizle bir araya geliyor, birlik ve beraberliğimizi pekiştiriyoruz. Bu yoğun katılımla bu güzel günü hep birlikte yaşayabilmemizden dolayı ben çok mutluyum. Bu vesile ile organizasyonumuzu düzenleyen BUİKAD Kültür, Sanat ve Organizasyon Komitesi Başkanımız Esra Efe Ertuğ ve komisyon üyelerine, üyelik ilişkileri komisyonu başkanımız Nihayet Kırbaş, tüm komisyon üyeleri ve siz değerli yönetim kurulumuza, üyelerimize ve sponsorlarımıza çok teşekkür ediyoruz.”

Aynı zamanda anneleri ile birlikte organizasyona katılan çocuklar, kendileri için sponsor firmalar tarafından hazırlanan stantlarda el becerilerini güçlendiren aktivitelerle tanışma fırsatı bulurken, davetlilere çiçek takdim edilen programda son olarak nisan ve mayıs ayı doğumlu BUİKAD üyeleri için pasta kesildi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM