AYDA 10 BİN KİŞİ ZİYARET EDİLDİ

AYDA 10 BİN KİŞİ ZİYARET EDİLDİ

AK PARTİ’NİN BÜYÜK GÜCÜ; AK KADINLAR
AYDA 10 BİN KİŞİ ZİYARET EDİLDİ

AK Parti Gemlik İlçe Başkanlığı Kadın Kolları, 31 Mart’ta yapılacak yerel seçime sayılı günler kala mahalle mahalle, sokak sokak, ev ev dolaşarak; Gemlik’e yapacakları hizmetler hakkında bilgiler veriyor ve Cumhur ittifakı Gemlik Belediye Başkan Adayı Refik Yılmaz’a desteklerini istiyorlar.

Aynur Beki başkanlığındaki büyük bir ekip, mahalle taramaları yaparak son bir ayda 600 hane ziyaretinde toplam 7 bin 500 kişiye ulaştı.

Ak kadınlar ayrıca 2500 esnaf ve iş yeri ziyareti gerçekleştirerek Şubat ayı içerisinde yaklaşık 10 bin kişiye ulaştılar.

Kapı kapı broşür dağıtarak ev halkı ile bire bir görüşmeler yapmaya devam edeceklerini belirten AK Parti Kadın Kolları Gemlik İlçe Başkan Aynur Beki sözlerine şöyle devam etti;

“Partimizin hayata geçireceği seçim çalışmalarını vatandaşlarımıza duyurmaya çalışıyoruz. Evlerine misafir olduğumuz Gemlikli kadınlarımızın beklentilerini not ediyoruz. İnşallah bu seçimden de büyük bir zaferle ayrılacağız. 31 Mart Yerel seçiminin mimari AK kadınlarımız olacak.”

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM