MAMALAR SOKAKTAKİ CANLARA ULAŞTIRILDI

MAMALAR SOKAKTAKİ CANLARA ULAŞTIRILDI

Zeki Müren Güzel Sanatlar Lisesi bünyesinde oluşturulan Yakamoz Türk Müziği Korosu, konser geliri olan mamaları sokaktaki dostlarımız kedi ve köpeklere ulaştırdı. Tayyare Kültür merkezinde organize edilen ilk konseri ayakta alkışlanan koro üyeleri, mamaları barınakların yanı sıra, köpek çiftlikleri ve kırsal alanlara ulaştırdı.

“Getireceğiniz bir paket mama konsere giriş biletiniz olsun” ve “Müzik bizden mamalar sizden” sloganıyla organize edilen Türk Sanat Müziği Konseri yoğun ilgi görmüştü.  İzleyicilerin bilet yerine kedi ve köpek maması getirerek izlediği solo ve koro Türk Sanat Müziği Konseri büyük beğeni toplamıştı.

Sanat çalışmalarının yanı sıra sosyal projelerde de farkındalık yaratmayı hedefleyen Yakamoz Türk müziği Korosu üyeleri, izleyicilerin getirdiği mamaları sokaktaki canlara ulaştırmanın mutluluğunu yaşadıklarını dile getirdi. Zeki Müren Güzel Sanatlar Lisesi Müdürü Remzi Ayaz, Müdür Yardımcısı Nezahat Demirbaş, Koro Şefi Ayşegül Yüzgeç’in yanı sıra koro üyelerinin de katıldığı mama dağıtma etkinliği büyük takdir topladı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM