GÜÇALDER BAHAR KONSERİ YOĞUN İLGİGÖRDÜ

GÜÇALDER BAHAR KONSERİ YOĞUN İLGİGÖRDÜ

GÜÇALDER (Güçlü Alfa Kadınları Eğitim, Sağlık ve Dayanışma) Derneği’nin Bahar Konseri dun Akşam büyük bir katılımla Tayyare Kültür Merkezi’nde yapıldı.

Müziğin Sultanları Türk Müziği Koroları eşliğinde TRT Sanatçısı, Ayşe Ekiz’in sahne aldığı konsere Bursalı sanatseverlerin büyük bir ilgi gösterdiği konserde büyülü sesiyle Ayşe Ekiz, birbirinden güzel seslendirdiği eserlerle salonu dolduran Bursalılardan büyük bir alkış aldı.

Müziğin Sultanları Türk Müziği korosu da, koro ve solo şarkılarla geceye renk kattı. Sanat Yönetmeni Hülya Dündar yönetiminde, Türk Sanat Müziğinin seçkin eserleri izleyicilere unutulmaz bir gece yaşattı. Gecenin sunuculuğunu Dr. Turgay Mercan yaptı. Dernek Başkanı Yasemin Duran, kadınları derneğe üye olmaya ve katkı sunmaya çağırırken, derneğin kuruluşundan bu yana yaptığı önemli sosyal ve kültürel çalışmaları anlattı. Bahar Konserine Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Feti Yıldız, AK Parti Bursa Milletvekili, Osman Mestan, Dağder Genel Başkanı Yaşar Türk, Güçlü Alfa Kadınlar Derneği Başkanı Yasemin Duran ile çok sayıda davetli Bursalı musiki severler katıldı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM