GEMLİK ZEYTİNİ AVRUPADA MÜKEMELLİK ÖDÜLÜNE LAYIK GÖRÜLDÜ

GEMLİK ZEYTİNİ AVRUPADA MÜKEMELLİK ÖDÜLÜNE LAYIK GÖRÜLDÜ

AVRUPA BİRLİĞİ COĞRAFİ İŞARETLİ GEMLİK ZEYTİNİ AVRUPADA MÜKEMELLİK ÖDÜLÜNE LAYIK GÖRÜLDÜ

28-29 Mayıs tarihlerinde Hollanda Amsterdam’da düzenlenen “Uluslararası Özel Markalar” yarışması Metro Türkiye, PLMA World of Private Label International fuarında, Metro Chef Coğrafi İşaretli Gemlik Zeytini 23 ülkeden 72 perakende markasına ait 500’den fazla ürünün yarıştığı Uluslararası Özel Markalar yarışmasında Mükemmellik Ödülünü 1. Olarak kazandı.

Metro Chef AB Coğrafi İşaret Tescilli Gemlik Zeytini, Uluslararası Özel Markalar yarışmasında Soğuk Başlangıç kategorisinde 1. Olarak Mükemmellik Ödülüne layık görüldü.

Gemlik Zeytini küçük çekirdekli, ince kabuklu ve etli olması bilindiği gibi dalından olgunlaşıp siyah rengi aldıktan sonra toplanan ve yüksek meyve aromasıyla fark yaratan sofralık zeytinimizin takip sitemi hologramlı karekod sayesinde üretimden raflara kadar süreçte izlenebilirliğini sunuyor.Türk Patent ve Marka Kurumu tarafından da Meneş amblemi kullanımı zorunlu.

Gemlik Ticaret Borsası Başkanı Özden Çakır, “Kalite ve güvenceyle tüketiciler ile buluşan “Gemlik Zeytini” ödüle layık görülmesinden dolayı onur duyuyor, Metro yetkililerine teşekkürlerimizi sunuyoruz” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM