ERKAN AYDIN: GEÇMİŞTE OLDUĞU GİBİ KÖYLÜMÜZÜN YANINDA OLMAYA DEVAM DEVAM EDECEĞİM

  ERKAN AYDIN: GEÇMİŞTE OLDUĞU GİBİ KÖYLÜMÜZÜN YANINDA OLMAYA DEVAM DEVAM EDECEĞİM

Seçim çalışmalarına hız kesmeden devam eden CHP Osmangazi Belediye Başkan Adayı Erkan Aydın, son olarak Osmangazi’nin ova köyleri Avdancık, Seçköy, Selçukgazi, Dürdane ve Karabalçık’ta vatandaşlarla buluşarak desteklerini istedi.

Gittiği köylerde yoğun ilgiyle karşılaşan Aydın, bu köylerde çiftçi, köylü için projelerini anlattı ve köylünün önerilerini ve sorunlarını dinledi. Milletvekilliği yaptığı dönemde bu köylerin sorunlarını TBMM’de sürekli olarak dile getirdiğini ve çözülmesi için yoğun çabalar harcadığını hatırlatan Aydın, “Emeklerinizin karşılığını alacağınız projelerimizi hayata geçirmek için bu defa sizlerden belediye başkan adayı olarak desteklerinizi istiyorum” dedi.

“YEMEK ATIKLARINDAN GÜBRE ÜRETEREK ÇİFTÇİMİZE BEDAVA DAĞITACAĞIZ”

Kuracağı tarım şirketiyle her gün tonlarca yemek atığını geri dönüştürerek kompost gübre yapacakların ve bunları bedava çiftçiye, köylüye dağıtacaklarını belirten Aydın, “Ücretsiz fidan, tohum da dağıtacağız. Çiftçimiz emeklerinin karşılığını alsın, kar etsin diye toprağı analiz ederek sağlıklı üretim için çiftçimize yol göstereceğiz. Sağlıksız ürün üretimini engellemek için doğru projeler üretiyoruz. Destek olursanız bunları yapma imkanı bulacağız. Sizlerden 5 yıllığına bu projelerimizi hayata geçirmek için fırsat istiyorum” diye konuştu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM