Bursa’nın Gururu “KANLI GECE Kurtuluş…”

Bursa’nın Gururu “KANLI GECE Kurtuluş…”

Bursa’ya özgü yapılmış en büyük projelerden bir tanesi olan KANLI GECE Kurtuluş adlı film 100 kişilik bir kadroyla Bursa’nın ilçelerinde çekildi.
NS prodüksiyon Necdet Gürcüoğlu ve Cüneyt Değdaş tarafından çekimi yapılan film seyircisi ile buluşmaya hazırlanıyor.
Yapımcılığını ve yönetmenliğini yapan Mustafa Tilci 100 kişilik oyuncu kadrosunu yerel unsurlarla işledi.
İlk kez korku heyecan gerilim ve komedi türünde Bursa’da çekilen film çok yakında vizyona girecek.

Sanat TVnin alt yapı desteği verdiği filmde Kurtlar Vadisi dizisinden Cerrahpaşalı Halit namıyla bildiğimiz ve halen TRT 1 de Gönül Dağı dizisinde oynayan Mehmet Özcan Varaylı, ve Gönül Dağı dizisinin devamlı oyuncusu Habip Özçakır, Jale Ak, Seval Arun, Talha Kuzu, Memo Dayı, Abdullah Geçici gibi ünlü isimler de rol aldı. Filmin ana kastı ise Engin Bozbey, Aliihsan Süzer Mehmet Toprak Toprak,Yusuf Emre Kürkçü Zeynep Ertunç, Resat Ayhan, Talha Meten Aleyna Yazıcı Nazım Ensar Tilci Diyar Ateş, Seyithan Oymaci, Mustafa Baydilli Ersin Kaya Yılmaz Apaydın, Arman Aker, Ayşe Naz Ünsal, Elif Karakuş, Kadir Günay Yıldız, Eyyup Çelebi, Murat Deniz,

Medeni Selcuk Hasan Bolu Efe Bolu, Gizem Çetin Nagihan Dogan ,Hawa Türk, Lale Çelik, Sadullah Öztürk Mehmet Yılmaz, Rana Toprak, Suat Ayhan Yasin Tilci Yaşar Kaya, Cemil Gül Ömer Fidan, Elif Karakuş gibi isimlerden oluştu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

  1. Haritanın hazırlanışı ve Bursa’nın Kurtuluş Gecesi hakkındaki detaylı bilgiler için bu haber çok faydalı oldu. Ayrıca ağ organizasyonlarının şubelerinin haritada işaretlenmesi kolaylık sağlıyor. Detaylar için buraya tıklayabilirsiniz.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM