BAŞKAN ŞÜKRÜ ERDEM, GENÇLİK ŞÖLENİNDE GENÇLER İLE BİR ARADA

BAŞKAN ŞÜKRÜ ERDEM, GENÇLİK ŞÖLENİNDE GENÇLER İLE BİR ARADA

Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı Şükrü Erdem, 19 Mayıs Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla düzenlediği gençlik şöleni ile gençlerle bir araya geldi. Hafıza oyunlarından karaoke performanslarına, halat çekme yarışları, ayak tenisi gençlik için özel olarak Şükrü Erdem Spor Tesislerinin içerisine hazırlandı. Dart, ok atışı ve daha pek çok aktiviteyi içeren bu renkli etkinlik, öğrencilerden tam not aldı.

Gençlik şöleni, gençlerin yoğun katılımıyla büyük bir coşku içinde geçti. Ayak tenisi turnuvası ise öğrencilerin ilgisini çeken bir diğer etkinlik oldu. Dart ve ok atışı gibi aktivitelerde de gençler yeteneklerini gösterme fırsatı buldular.

Sporun yanı sıra, şölenin kültürel ve sanatsal boyutu da büyük ilgi gördü. Karaoke performansları, gençlerin sahne heyecanını tatmalarını sağladı ve renkli anlara sahne oldu.

Farklı okullardan gelen öğrenciler, müzik yeteneklerini sergileyerek birbirlerine ilham verdi.

Başkan Erdem, gençlerin enerjisi ve yaratıcı fikirlerinin kentin geleceği için büyük önem taşıdığını vurguladı. Başkan Erdem konuşmasında ‘’ Şehrimizin geleceğini temsil eden siz değerli gençlerimizle bir arada olmaktan büyük mutluluk duyuyorum. Şunu bilmenizi isterim ki, sizlerin geleceği bizim en büyük önceliğimizdir. Sizlerin daha iyi imkanlara sahip olmanız için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz. Hepinizi sevgi ve saygıyla selamlıyorum. ‘’ ifadelerini kullandı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM