BAŞKAN ERDEM İBN-İ SİNA ÖĞRENCİLERİNİ EN ÖZEL GÜNLERİNDE YALNIZ BIRAKMADI

BAŞKAN ERDEM İBN-İ SİNA ÖĞRENCİLERİNİ EN ÖZEL GÜNLERİNDE YALNIZ BIRAKMADI

Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı Şükrü Erdem, İbn-i Sina Özel Eğitim Meslek Okulu öğrencilerini mezuniyet heyecanlarında yalnız bırakmadı. Başkan Erdem, gençlerin bu özel gününde yanlarında olarak heyecanlarına ortak oldu.

İbn-i Sina Özel Eğitim Meslek Okulu öğrencileri eğitimlerini tamamlayarak mezun olmanın gururunu yaşarken, aileleri ve öğretmenleri de bu coşkuya eşlik etti. Başkan Erdem mezuniyet töreninde verdiği demeçte “Bu özel gününüzde sizlerle birlikte olmaktan büyük mutluluk duyuyorum Hepinizin başarısıyla gurur duyuyor, tüm öğrencilerimizi tebrik ediyorum.’’ İfadelerini kullandı.

Mezuniyet töreni, İbn-i Sina Özel Eğitim Meslek Okulu bahçesinde gerçekleştirildi. Bu anlamlı gün için özel olarak hazırlanan pasta büyük bir coşkuyla kesildi. Pasta kesiminin ardından, öğrenciler, keplerini büyük bir sevinçle havaya fırlatarak mezuniyetlerini kutladılar.

Törende renkli anlar yaşanırken, öğrencilerin sahneye çıkarak diplomalarını almaları büyük alkış topladı. Aileler, çocuklarının mezuniyetini gururla izlerken, öğretmenler de öğrencilerinin başarılarını kutladı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM