• DOLAR
  5,8125
  %-0,01
 • EURO
  6,4729
  %0,14
 • ALTIN
  276,07
  %0,90
 • BIST
  7,7563
  %-0,04
Kaymakam Dönmez’den İYİ Parti’ye Ziyaret

Kaymakam Dönmez’den İYİ Parti’ye Ziyaret

Gemlik Kaymakamı Yaşar Dönmez, İYİ Parti Gemlik İlçe Teşkilatına iade-i ziyarette bulundu. İYİ Parti Gemlik İlçe Başkanı Ertuğrul Yavuz ve Yönetim Kurulu tarafından karşılanan Dönmez’in ziyaretinde  Partinin Gemlik Belediye Meclis Üyeleri de hazır bulundular.

Siyasi partilerin demokrasinin olmazsa olmaz bir ögesi olduğu vurgulanan görüşmenin gündemi, Gemlik’in hayati meselelerinden olan çevre ve hava kirliliği konularında yoğunlaştı. Gemlik’in yeşil alanlarının muhafazasının elzem olduğu, bu konuda herkesin üstüne düşen vazifeyi yapmasının zorunluluğuna değinildi. Görüşmede söz alan Yavuz, “imar meseleleri ve yakın zaman önce ilçemizde kurulu olan bir sanayi teşekkülüne, bir “kararname” ile verilen “genişletilmiş özel endüstri sahası izninin” içeriğinin ne olduğunun açıklığa kavuşturulup, Gemlik Halkına açıklayıcı bir bilgi verilmelidir” dedi.

Kaymakam Dönmez’e ziyaretlerinden dolayı duyduğu memnuniyeti de dile getiren Yavuz, devletin alacağı her karara İYİ Parti olarak destek verceklerini de sözlerine ekledi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?