• DOLAR
  5,8125
  %-0,01
 • EURO
  6,4729
  %0,14
 • ALTIN
  276,07
  %0,90
 • BIST
  7,7563
  %-0,04
İYİ Parti Gemlik’te de Güçleniyor

İYİ Parti Gemlik’te de Güçleniyor

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener tarafından başlatılan üye kampanyası Gemlik’te de yoğun ilgi gördü. Ertuğrul Yavuz Başkanlığındaki İYİ Parti Gemlik İlçe Yönetimi kısa süre içinde 55 yeni üye kaydı yaptı. İYİ Parti Gemlik İlçe Teşkilatına katılan yeni üyelere rozetlerini Genel Başkan Yardımcısı ve kalkınma Politikaları Başkanı İsmail Tatlıoğlu, Bursa İl Başkanı Yahya Bahadır, Gemlik İlçe Başkanı Ertuğrul Yavuz, Gemlik Belediye Meclis Üyeleri Oğuz hançer ve Sedat Akkuş taktılar. İlçe binasında organize edilen toplantı yoğun ilgi gördü.

İYİ Parti İl Başkanı Yahya Bahadır, bir yandan üye olma kampanyası sürerken diğer yandan da mahalle temsilciliklerinin aktif hale gelmesini isterken, başarılı çalışmalarda bulunan Gemlik İlçe Yönetimi ve Meclis üyelerini de desteklediklerini söyledi. İlçe Başkanı Ertuğrul Yavuz’da, Gemlik’in her kesimine ulaşmak için çok çalıştıklarını vurgulayarak, “İYİ Partiyi Gemlik’te büyütmek istiyoruz. Bu konuda güzel çalışmalar yapıyoruz. Yeni üyelerle birlikte partimiz büyüyüp, güçlenirken, belediye meclis üyelerimizin aracılığıyla da ilçemize önemli hizmetleri, yatırımları önergeler kanalıyla gündeme getiriyoruz. Türkiye’de ve Gemlik’te iktidar olmak için daha çok çaba göstereceğiz” dedi.

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı İsmail Tatlıoğlu’da, Türkiye iyi yönetilemediği için İYİ Parti’nin kurulduğunu ifade ederek, 2 yıl içinde ittifaklara verdikleri destekler ile milletin sesi olduklarını kaydetti. İktidarın muhalefete yönelik söylemlerini de eleştiren Tatlıoğlu; “Kendi muhalifini düşmanlaştırmak FETÖ ağzıdır” dedi. Dış politika başta olmak üzere, iktidarın ekonomik politikalarını ve tek adam rejimini de eleştiren Tatlıoğlu, İYİ Partinin bundan sonra büyüyerek, güçlenerek, kendi yürüyüşünü gerçekleştireceğini sözlerine ekledi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?