• DOLAR
  5,8125
  %-0,01
 • EURO
  6,4729
  %0,14
 • ALTIN
  276,07
  %0,90
 • BIST
  7,7563
  %-0,04
Gemlik’te Yılın Düğünü

Gemlik’te Yılın Düğünü

Gemlik Life Yayın Koordinatörü ve Programcısı, Gemlik Son Nokta Gazetesi Yazarı, Gazeteci Feyzi Sarıkaya yaşamını Pelin Cabi ile birleştirdi. Karacaali Leb-İ Derya Tesislerinde düzenlenen Düğün Töreni siyaset, iş, sivil toplum örgütü ve medya çalışanlarından çok sayıda kişiyi de bir araya getirdi.

Şerif Ahmet ve Nurten Sarıkaya çiftinin oğulları Feyzi Sarıkaya ile Mükerrem ve Adnan Cabi’nin kızları Pelin Cabi’nin düğün töreni tıpkı nikâh törenleri gibi yoğun ilgi gördü. Alkışlar arasında dans şov ile Leb-i Derya Tesisleri bahçesine giren genç çifti akrabaları, arkadaşları ve sevenleri yalnız bırakmadı.

Düğün Pastasını kesip, ilk danslarını çeşitli dans figürleriyle mutluluk şovuna dönüştüren Pelin ve Feyzi Sarıkaya çifti kendilerini bu mutlu günlerinde yalnız bırakmayan sevenlerinden yoğun alkış aldı. Görkemli bir düğünle dünya evine giren Pelin ve Feyzi Sarıkaya çiftine Son Nokta Gazetesi ailesi olarak sonsuz mutluluklar diliyoruz. Sarıkaya Çifti balayı için Bodrum Sahillerini tercih etti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?